Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Leszno

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia 43 - letniej Iwony Paszkowiak. Zaginiona ostatni raz widziana była w miejscu swojego zamieszkania w dniu 30 kwietnia br.

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Lesznie prowadzi czynności w sprawie zaginięcia

 

Iwony Paszkowiak

lat 43

zam. Leszno

W dniu 1 maja br.  Komenda Miejska Policji w Lesznie została powiadomiona o zaginięciu Iwony Paszkowiak. Jak ustalono zaginiona ostatni raz widziana była w miejscu swojego zamieszkania w dniu 30 kwietnia br. ok. godz. 16.00

Rysopis: wzrost 172 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond-farbowane długie, oczy brązowe, nos duży prosty, uszy duże przylegające, uzębienie pełne.

W dniu zaginięcia prawdopodobnie ubrana była w w czerwoną krótką kurtkę ze skóry, ciemne granatowe jeansy, czarne zamszowe buty na obcasie. Mogła posiadać przy sobie torebkę koloru czarnego z frędzlami

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej lub mogą pomóc w jej odnalezieniu proszone są o kontakt z Oficerem Dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Lesznie pod numerem telefonu 65 523 16 55.