240 km - tyle wynosi najdłuższy dystans Biegu Siedmiu Szczytów w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdroju. 343 osoby na linii startu. I to właśnie leszczyński policjant, sierżant sztabowy Łukasz Wróbel zdobył III miejsce opem z czasem 34:20:20.

I oto kolejny sukces sportowy leszczyńskiego policjanta, na co dzień pełniącego służbę w zespole dyżurnych wydziału prewencji. Sierżant sztabowy Łukasz Wróbel regularnie przynosi chlubę Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Zdobywa kolejne, coraz to bardziej zaszczytne trofea sportowe, a my koleżanki i koledzy jesteśmy z niego dumni!

Tym razem, w miniony weekend (16 lipca br.) Łukasz wziął udział w Biegu Siedmiu Szczytów w ramach Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdroju. W biegu na dystansie 240 km wzięło udział 343 zawodników, z których do mety dotarło... 117 osób. Pozostałe 226 nie ukończyło biegu z powodu trudnych warunków na trasie i niesprzyjającej aury pogodowej. Przewyższenia na trasie wynosiły ponad 7600 metrów.

Łukasz Wróbel zajął zaszczytne III miejsce open z czasem 34:20:20! Łukaszu gratulujemy kolejne sukcesu i już niebawem trzymamy kciuki za ukończenie biegu na trasie Głównego Szlaku Sudeckiego „GSS” liczącej 444km.