Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Leszno

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zaprasza na koncert, który odbędzie się 27 września 2019r. o godzinie 19:00. Bilety w cenie 65 zł do nabycia na: 

http://www.kupbilecik.pl/impreza-36458-stare.dobre.malzenstwo.leszno.html?fbclid=IwAR1StxVtCIvetq4zWNVfyxgjIQXUoFBrVWMO589zzZO31b_nvvcySrk63WkDodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.