Sympatyczna sunia Mela szuka kochającego domu
Jeżeli marzysz o czworonożnym przyjacielu, który wniesie do Twojego domu radość i miłość, to Mela jest idealnym kandydatem. Ta sympatyczna sunia, będąca podopieczną Międzygminnego Schroniska dla Zwierząt w Henrykowie, czeka na nowy dom.
  1. Mela trafiła do schroniska w lipcu 2022 roku.
  2. Sunia jest ulubienicą personelu i wolontariuszy.
  3. Mela jest łagodna i cierpliwa, idealna dla rodzin z dziećmi.
  4. Adopcja Melii możliwa po wypełnieniu ankiety na stronie schroniska.

Mela to wyjątkowa suczka, która w lipcu 2022 roku przybyła do schroniska razem ze swoimi sześcioma szczeniakami. Od samego początku zdobyła serca personelu i wolontariuszy, stając się ich ulubienicą. Jej radosne usposobienie i otwartość na kontakt z ludźmi sprawiają, że jest idealnym towarzyszem.

Jej łagodność i cierpliwość czynią ją doskonałym wyborem dla rodzin z małymi dziećmi. Mela uwielbia być głaskana i przytulana, a jej miłość do ludzi jest wręcz zaraźliwa. Taka sunia to prawdziwa skarbnica miłości i radości, gotowa wypełnić każdy dom ciepłem i przyjaźnią.

Osoby zainteresowane adopcją Melii mogą wypełnić ankietę adopcyjną dostępną na stronie internetowej schroniska lub odwiedzić schronisko osobiście. Mela z niecierpliwością czeka na kogoś, kto podaruje jej nowy, kochający dom.


Wg inf z: Urząd Miasta Leszna