
W Lesznie nadchodzi wyjątkowy dzień pełen zabawy i twórczych wyzwań dla najmłodszych! Już 30 maja Plac Powstańców stanie się miejscem, gdzie dzieci przeniosą się w świat baśni i kolorów. Nie przegapcie tej okazji na wspólne spędzenie czasu z rodziną w sercu miasta!
- Leszczyński Plac Powstańców ożyje dzięki teatralnym i plastycznym atrakcjom
- Dlaczego warto odwiedzić Plac Powstańców w Lesznie 30 maja
Leszczyński Plac Powstańców ożyje dzięki teatralnym i plastycznym atrakcjom
W piątek 30 maja Plac Powstańców zaprasza wszystkie dzieci do udziału w wyjątkowym wydarzeniu, które pierwotnie miało odbyć się 17 maja, ale zostało odwołane z powodu niesprzyjającej pogody. Od godziny 10:00 na scenie pojawi się Teatrzyk Pompon z przedstawieniem „Rycerz i królewna” – pełną magii opowieścią, która zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych widzów.
Po spektaklu, od godziny 12:00, najmłodsi będą mogli rozwijać swoje artystyczne zdolności podczas zajęć plastycznych przygotowanych specjalnie na tę okazję. To doskonała szansa, aby kreatywnie spędzić czas na świeżym powietrzu i stworzyć własne dzieła sztuki pod okiem doświadczonych animatorów.
Dlaczego warto odwiedzić Plac Powstańców w Lesznie 30 maja
Plac Powstańców to jedno z centralnych miejsc spotkań mieszkańców Leszna, znane z organizacji różnorodnych wydarzeń kulturalnych i społecznych. Jego lokalizacja w samym sercu miasta sprawia, że jest łatwo dostępny dla rodzin z dziećmi. Tegoroczna propozycja to nie tylko rozrywka, ale także okazja do integracji i wspólnego odkrywania pasji przez najmłodszych.
Zachęcamy wszystkich rodziców i opiekunów do przyprowadzenia swoich pociech na to wyjątkowe wydarzenie. To doskonały sposób na rozpoczęcie weekendu pełnego uśmiechu i pozytywnych emocji!
Źródło: Urząd Miasta Leszna