Unikasz personalizowania prezentów? Popełniasz gigantyczny błąd. Sprawdź, czemu!

Kupno prezentu dla bliskiej Ci osoby, niezależnie od zbliżającej się okazji, nigdy nie jest prostym zadaniem. W dzisiejszych czasach jest wiele opcji, natomiast nie wszystkie z nich będą wpisywać się w kanon idealnego podarunku. Pod hasłem "idealny" mamy na myśli przede wszystkim taki gadżet, który okaże się funkcjonalny, dopasowany do osoby odbierającej podarek oraz wyróżniający się wysoką wartością sentymentalną. Za te ostatnie dwa czynniki odpowiada personalizacja prezentu. Pomaga ona wręczyć upominek z charakterem, który z pewnością nie zostanie zapomniany przez obdarowywanego po kilku dniach bądź kilku tygodniach. W tym artykule opowiadamy wszystko o personalizowaniu gadżetów. Czego możesz użyć? Jakie formy są dostępne oraz dlaczego warto postawić na tego typu zabieg? Przeczytaj, zanim podejmiesz kolejną decyzję zakupową.

Kupując prezent nie możesz zapomnieć o personalizacji. Dlaczego?

Renomowane sklepy internetowe z prezentami, takie jak MURRANO, do kwestii personalizacji upominków podchodzą bardzo poważnie. Głównie ze względu na olbrzymią świadomość, dlaczego tego typu usługa cieszy się tak dużą popularnością. Już odpowiadamy. Dopasowując podarunek do osoby, której ma być on wręczony, dbasz o najwyższą możliwą wartość sentymentalną gadżetu. Wyobraź sobie otrzymanie zwykłego albumu fotograficznego. A teraz zestaw go z fotoalbumem, gdzie użyto nawet podstawowej personalizacji pod konkretną osobę. Różnica jest kolosalna i z tego powodu powinieneś zdecydować się na taki ruch w trakcie zamawiania Twojego upominku.

Personalizacja upominku w postaci zdjęcia – wszystko, o czym musisz wiedzieć

Od razu podkreślimy. Niemalże każdy upominek możesz spersonalizować zdjęciem. I nie ma tutaj większego znaczenia, czy będzie to prezent na roczek ze sklepu Murrano, podarek stricte weselny czy akcesoria wręczane zwyczajnie bez okazji. Fotografia umieszczona na konkretnym produkcie stanowi doskonały pomysł, dzięki któremu wywołasz uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej. Jeżeli w chwili wręczania prezentu jest ona za mała, z pewnością doceni taki gest w przyszłości. Dodanie zdjęcia na okładkę albumu, wierzch szkatułki na akcesoria czy pudełka na zabawki sprawi, że prezent automatycznie zyska charakter. Tutaj dochodzi też kwestia przywiązania do tego typu gadżetów. Istnieje po prostu mniejsza szansa, że z czasem trafią one do szafy z pozostałymi, tymi mniej trafionymi wyborami. Na tym nie powinno Ci zależeć. Dobry prezent jest funkcjonalny, ale również maksymalnie dopasowany do konkretnego odbiorcy. Fotografia pasuje więc idealnie!

Nie zapominaj o dodaniu tekstu. Co warto napisać na prezencie? Podpowiadamy

Ale czy zdjęcie będzie jedyną możliwością personalizowania gadżetów w znanych sklepach. Nie! Jest jeszcze warstwa tekstowa, czyli ogromne pole do popisu dla osoby zamawiającej podarek. Taki fakt ucieszy zwłaszcza konsumentów z rozwiniętą do granic możliwości kreatywnością. Jedynym ograniczeniem w przypadku personalizacji za pomocą tekstu jest bowiem wyłącznie wyobraźnia. W banku pomysłów znajdziesz imiona obdarowywanych osób – to dość popularny wybór. Oprócz tego Klienci często decydują się nadrukować bądź wygrawerować ważną datę. To opcja praktycznie zarezerwowana dla uroczystości kościelnych, rocznic związków czy urodzin. Na tym nie koniec. Tekstem może okazać się również wybrana przez Ciebie sentencja: unikalne życzenia, cytat bądź fragment ulubionej piosenki. Z całkowitą powagą lub dozą humoru. Samodzielnie zdecyduj, jaki charakter pokaże wybrana przez Ciebie personalizacja. Zwłaszcza, że śmiało możesz połączyć ją ze wcześniej wspomnianymi fotografiami. Jedno jest pewne – lepiej kupić spersonalizowany prezent niż wybrać sztampowy i zwyczajnie blady podarek bez wartości sentymentalnej.