Karnawałowy koncert w MOK: Niezapomniana atmosfera i emocje!

Wielkie emocje i niezapomniane chwile podczas karnawałowego koncertu Big Bandu w Lesznie!

Leszno znów tętni muzyką. Karnawałowy koncert Big Bandu zachwycił publiczność

W miniony weekend, 13 lutego 2025 roku, Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie stał się miejscem niezwykłego wydarzenia. Karnawałowy koncert Big Bandu Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Romana Maciejewskiego przyciągnął tłumy miłośników muzyki, którzy z niecierpliwością oczekiwali na występ utalentowanych muzyków. Orkiestra zaprezentowała znane przeboje, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój karnawału.

Nie tylko zespół robił wrażenie – soliści również zdobyli serca widowni. W szczególności wyróżnili się Jakub Jędrzejczak oraz Wiktoria Herman, której na skrzypcach akompaniował jej ojciec, Marcin Herman. Ich występy były pełne pasji i emocji, co spotkało się z gorącym przyjęciem ze strony publiczności. Muzycy zostali nagrodzeni owacjami na stojąco, a ich radość z występu udzieliła się wszystkim obecnym.

Karnawałowe uniesienia w Lesznie. Kiedy kolejny koncert?

Koncerty Big Bandu to już tradycja w Lesznie, która niezmiennie przyciąga fanów muzyki rozrywkowej. Warto zaznaczyć, że za przygotowanie i prowadzenie tego wyjątkowego wydarzenia odpowiadał kapelmistrz Marek Walenczewski, który po raz kolejny udowodnił, że potrafi stworzyć niezapomnianą atmosferę. Po zakończeniu koncertu publiczność domagała się bisów, co świadczy o ogromnym uznaniu dla talentu artystów.

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami muzycznymi w Lesznie, warto śledzić program Miejskiego Ośrodka Kultury oraz zapisywać się na kolejne koncerty. Takie wydarzenia to doskonała okazja do spędzenia czasu w gronie rodziny i przyjaciół oraz delektowania się pięknem muzyki na żywo.


Opierając się na: MOK Leszno