Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Leszno

Dlaczego warto mieć stronę firmową opartą na CMS?

System Zarządzania Treścią, czyli CMS jest coraz popularniejszym rozwiązaniem dla firm. Agencja marketingu internetowego 48 Media tworzy witryny firmowe oparte na popularnym CMSie Joomla! To świetne rozwiązanie dla każdej firmy, które ma szereg różnorakich zalet. Jakie zalety są warte uwagi jeśli chodzi o ofertę pod kątem witryny opartej o system CMS?

Czym jest CMS?

CMS można łatwo przyrównać do swoistego „systemu operacyjnego” – oznacza to, że można dokonywać zmian na stronie internetowej bez specjalistycznej wiedzy na temat stron internetowych. Łatwo można to sobie wyobrazić na przykładzie chociażby programu Word, gdzie za pomocą odpowiednich przycisków w górze okna można pogrubić tekst, dodać łatwo tabelkę, podkreślić wybrany fragment tekstu lub zmienić jego barwę. W podobnie łatwy sposób można dodać nowe zdjęcia do galerii i usunąć zbędne.

Pełna kontrola nad zawartością serwisu

Właściciel strony internetowej ma pełną kontrolę nad tym jakie treści znajdują się na jego witrynie i może w każdej chwili usunąć zbędne treści lub je zmodyfikować i to bez posiadania specjalistycznej wiedzy. Pozwala to również oddelegować innych pracowników do tego, aby zadbali o poszczególne podstrony serwisu i oni również nie muszą znać zasad HTML, aby szybko i skutecznie dokonywać zmian na witrynie firmowej.

Spójna strona internetowa

Każda podstrona serwisu będzie prezentować się podobnie i spójnie w jednym szablonie kolorystycznym. Jeśli zajdzie potrzeba, aby zmienić kolorystykę serwisu to wystarczy zmienić odpowiednie opcje konfiguracyjne w CMS, aby uzyskać zmiany na wszystkich podstronach serwisu.

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych

Poszczególne strony serwisu bardzo łatwo dostosować pod kątem tego w jaki sposób mają być widziane i rozpatrywane przez popularne wyszukiwarki internetowe, w tym Google. Kontrola treści, tytułów, tagów meta i innych elementów pozwala w klarowny sposób je przygotowywać pod wyszukiwarki internetowe.

Historia zmian

Jeśli spojrzymy na kwestię jaką jest tworzenie stron internetowych dla firm to niepowtarzalną zaletą systemu CMS jest to, że dostępna jest pełna historia zmian. Jeśli więc ktoś zmienia lub edytuje poszczególne podstrony to uzyskamy pełną historię tego co znajdowało się wcześniej na podanych stronach, a więc istnieje możliwość, aby odwrócić pewne zmiany jeśli okazały się pomyłką.

Strona www z najnowszymi aktualnościami

System CMS łatwo przekształcić w swoisty blog internetowy, a co za tym idzie – będzie to miejsce w którym klient odnajdzie najbardziej aktualne informacje o przedsiębiorstwie.