Antidotum Air Show 2024: Widowiskowe pokazy lotnicze już dziś w Lesznie!
Antidotum Air Show 2024 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń lotniczych w Polsce. W dniach 21 i 22 czerwca, miłośnicy lotnictwa będą mieli okazję podziwiać spektakularne pokazy na lotnisku w Lesznie. To doskonała okazja, by zobaczyć na żywo akrobacje samolotowe, przeloty balonów oraz widowiskowe pokazy nocne z pirotechniką.

V edycja Antidotum Air Show - co nas czeka?

Antidotum Air Show 2024 to już piąta edycja tego niezwykłego wydarzenia, które przyciąga tłumy fanów lotnictwa z całej Europy. Na niebie pojawią się zarówno odrzutowce i śmigłowce polskich i zagranicznych sił powietrznych, jak i akrobaci samolotowi, którzy zaprezentują zapierające dech w piersiach ewolucje. W programie znajdą się również pokazy szybowcowe, paralotnie oraz motoparalotnie.

Dzień pierwszy - atrakcje dla całej rodziny

21 czerwca rozpocznie się pierwszy dzień pokazów. Już od godziny 12:00 będzie można uczestniczyć w licznych atrakcjach, takich jak loty widokowe, wystawy sprzętu wojskowego oraz strefy zabaw dla dzieci. Wieczorem, od 16:00 do 20:00, odbędą się pokazy dzienne, podczas których zaprezentują się najlepsi piloci. Następnie, od 20:00 do 20:30, przewidziano przelot balonów, a dzień zakończą pokazy wieczorne i nocne, które potrwają do 23:00.

Drugi dzień - kontynuacja lotniczych emocji

22 czerwca przyniesie kolejną dawkę emocji. Drugi dzień pokazów rozpocznie się również o godzinie 12:00 i będzie obfitował w podobne atrakcje jak dzień pierwszy. Loty widokowe, wystawy sprzętu wojskowego oraz atrakcje dla najmłodszych będą dostępne przez cały dzień. Pokazy dzienne odbędą się w godzinach 16:00-20:00, a przelot balonów od 20:00 do 20:30. Wieczorne i nocne pokazy, które zakończą się o 23:00, będą finałem tego niezwykłego wydarzenia.

Nie przegap Antidotum Air Show 2024!

Antidotum Air Show to wydarzenie, które z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń. Każdy, kto choć raz uczestniczył w tych pokazach, wie, że to prawdziwe święto lotnictwa, pełne emocji i widowiskowych atrakcji. Jeśli jesteś fanem lotnictwa lub po prostu szukasz pomysłu na spędzenie czasu z rodziną, nie możesz przegapić tej okazji. Przygotuj się na dwa dni pełne lotniczych emocji!


Na podst. UM Leszno