Letnie popołudnie za dawną Synagogą zmienia zasady parkowania na Placu Powstańców

W czwartek 14 sierpnia Plac Powstańców zamieni się w tętniące życiem miejsce wyjątkowego wydarzenia. Przygotujcie się na zmiany w organizacji ruchu i parkowania, bo tego dnia nie zaparkujecie na Placu! Sprawdźcie szczegóły, by nic Was nie zaskoczyło.
- Letnie popołudnie za dawną Synagogą zmienia oblicze Placu Powstańców
- Mieszkańcy przygotujcie się na zmiany i korzystajcie z alternatywnych rozwiązań
Letnie popołudnie za dawną Synagogą zmienia oblicze Placu Powstańców
Już 14 sierpnia 2025 roku na Placu Powstańców odbędzie się wydarzenie pod nazwą “Letnie popołudnie za dawną Synagogą”. To okazja, by spędzić czas w wyjątkowej atmosferze, jednak dla kierowców oznacza to pewne utrudnienia.
Urząd Miasta informuje, że w godzinach od 10:00 do 24:00 miejsca parkingowe na Placu Powstańców będą całkowicie niedostępne. Warto zaplanować swoje podróże i parkowanie z wyprzedzeniem, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji.
Mieszkańcy przygotujcie się na zmiany i korzystajcie z alternatywnych rozwiązań
Organizatorzy proszą o wyrozumiałość i przepraszają za wszelkie niedogodności związane z tymczasowym brakiem miejsc parkingowych. Jak podkreślają:
„W związku z organizacją wydarzenia ‘Letnie popołudnie za dawną Synagogą’, które odbędzie się 14 sierpnia 2025r., uprzejmie informujemy, że w godz. 10.00 - 24.00 tego dnia miejsca parkingowe na Placu Powstańców będą niedostępne.”
Zachęcamy do korzystania z komunikacji miejskiej lub pozostawienia samochodu w pobliskich strefach parkingowych. Dzięki temu każdy będzie mógł bez przeszkód uczestniczyć w wydarzeniu i cieszyć się letnim popołudniem w sercu miasta.
Na podstawie: Urząd Miasta Leszna
Ostatnie Artykuły

Nowy sprzęt dla szkół w Osiecznej. Lekcje hybrydowe mają być prostsze

Miłka ma osiem miesięcy i czeka na dom pełen ruchu

Rowerzyści przejechali przez Grodzisko i Świerczynę. Finał był na Orliku

Zimowa garderoba kapsułowa - mniej ubrań, więcej eleganckich stylizacji

Kapryśna pogoda i wielka zabawa. Dziecięce święto w Osiecznej

Szkło zniknie z worków. Rusza nowy system odbioru w gminach

Wiolka Walaszczyk rozkręciła Leszno - sala MOK pękała ze śmiechu

Dzieci z Leszna mają nakręcić film o rowerze - policja czeka na trzy prace

Z półek ekspozycyjnych zniknął sprzęt AGD - policja szybko trafiła na trop

Szkatułka zniknęła w czasie remontu. Dzielnicowi odzyskali biżuterię w kilka godzin

Lato w Lesznie. Dwa miesiące wakacyjnych przygód czekają na dzieci i młodzież

20-latek z Ukrainy w rękach policji. Oszukał mieszkankę powiatu leszczyńskiego na prawie 300 tysięcy złotych

Leszno, z którego się nie wyjeżdża. Laureaci konkursu pokazali, dlaczego warto tu zostać

Mały spis rolny rusza w czerwcu. Co muszą wiedzieć rolnicy z gminy Osieczna?
Przydatne dane teleadresowe
- Wojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie - kontakt, oddziały, rejestracja
- Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Poznaniu Oddział w Lesznie - kontakt i zakres działania
- ZUS Inspektorat w Lesznie - kontakt, godziny, rezerwacja wizyty i zakres spraw
- Biblioteka Dwójka w Lesznie - Filia nr 3: kontakt, godziny, katalog online
- MPEC Leszno - kontakt, godziny, awarie i e-BOK
- Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lesznie - kontakt, obiekty, godziny
