MOK Leszno zaprasza na XXVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków - Czerwonak 2024

Kiedy wiosna rozkwita nie tylko przyrodą, ale i talentem najmłodszych. Czerwonak zaprasza na festiwal pełen muzyki i dziecięcej radości. Nie lada gratka czeka na miłośników młodzieżowej twórczości muzycznej już wkrótce, w naszej społeczności, odbędzie się XXVII Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków. To wydarzenie, które co roku przyciąga tłumy entuzjastów młodego pokolenia artystów.
- Zapisy do festiwalu trwają do 22 kwietnia nie przegap terminu!
- Eliminacje na poziomie miasta i powiatu odbędą się 26 kwietnia, a rejonowe 17 maja.
- Finał wojewódzki zaplanowano na 26 maja w Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach.
- Zgłoszenia przyjmowane są przez Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie.
Organizowana przez Gminny Ośrodek Kultury Sokół” w Czerwonaku oraz Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie, ta muzyczna uczta jest nie tylko okazją do zaprezentowania umiejętności wokalnych najmłodszych, ale również świetną formą integracji społeczności lokalnej. Rozwijanie talentów od najmłodszych lat ma kluczowe znaczenie dla kulturalnego bogactwa naszego regionu, a festiwal ten jest tego doskonałym przykładem.
Wszystkie chętne dzieci z Leszna i powiatu leszczyńskiego mogą zgłaszać swoje udział w eliminacjach miejskich i powiatowych, które odbędą się w kwietniu. Z kolei zwycięzcy tych etapów zmierzą się w eliminacjach rejonowych w maju, by wyłonić reprezentantów na finał wojewódzki. Finałowe zmagania odbędą się w pięknej scenerii Centrum Kultury i Rekreacji w Koziegłowach, gdzie młodzi artyści będą mieli okazję zaprezentować swoje talenty przed szerszą publicznością.
Organizatorzy zachęcają do dokładnego zapoznania się z regulaminem festiwalu oraz do terminowego zgłaszania udziału. Jest to wyjątkowa okazja, by dzieci mogły poczuć magię sceny, a także zdobyć cenne doświadczenie i może nawet pierwsze laury w życiu artystycznym. To nie tylko konkurs, ale przede wszystkim świetna zabawa i możliwość podzielenia się swoją pasją z innymi.
Wspieranie młodych talentów i promowanie kultury wśród najmłodszych to cel, który przyświeca organizatorom tego festiwalu. Niech ten wiosenny czas rozbrzmiewa muzyką i śpiewem naszych przedszkolaków, przynosząc radość i uśmiech wszystkim mieszkańcom.
Ostatnie Artykuły

SKOLIM rozgrzał Leszno - MOK pulsował jak letni klub

Kostek szuka domu. Potrzebuje ruchu i cierpliwego opiekuna

Leszno szykuje weekend pełen tańca, sportu i rodzinnych atrakcji

W Osiecznej padły gratulacje dla seniorów po 75. roku życia

Bezpieczniejsze przejście i nowa ścieżka pieszo-rowerowa w Lesznie

Pomost nad wodą nie wystarczy postawić. Formalności są obowiązkowe

Lotnisko w Lesznie zmieni się w kosmiczne miasteczko pełne atrakcji

Z balkonu znikała damska bielizna. Leszczyńska policja namierzyła 33-latka

Leśne sady wracają na pierwszy plan. Konkurs szuka dawnych drzew

Robczysko czeka na nowy plan. Urząd otworzył ważny etap dla właścicieli gruntów

Prawie cały pakiet projektów trafi do głosowania. Leszno szykuje wybór

Na 4791P rusza pełne zamknięcie. Kierowców czeka objazd przez Kąkolewo

Leszno świętowało 479. urodziny na Rynku - od sportu po tort

Przy Trojanowskiego w Lesznie powstaje brakujący dojazd do lotniska
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Antoniego Padewskiego w Lesznie - msze, sakramenty, kancelaria
- Delegatura Krajowej Informacji Skarbowej w Lesznie - kontakt, godziny, interpretacje podatkowe
- Starostwo Powiatowe w Lesznie - kontakt, wydziały, godziny
- Delegatura Inspekcji Handlowej w Lesznie - kontakt, poradnictwo, postępowanie polubowne
- Parafia Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Leszno - kontakt, kancelaria, historia
- Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Lesznie - basen, cennik i zapisy na zajęcia
