Filia Wydziału Komunikacji we Włoszakowicach znów otwarta pięć dni w tygodniu
Filia Wydziału Komunikacji w Włoszakowicach powróciła do standardowego harmonogramu pracy. Mieszkańcy mogą teraz załatwiać sprawy rejestracyjne pięć dni w tygodniu, z wyjątkiem przyszłego tygodnia, kiedy filia będzie czynna tylko przez dwa dni.

Regularne godziny otwarcia filii

Filia Wydziału Komunikacji Starostwa Powiatowego w Lesznie w Włoszakowicach powróciła do pracy przez pięć dni w tygodniu. Mieszkańcy mogą odwiedzać urząd w poniedziałki od 7:30 do 15:30, od wtorku do czwartku w godzinach 7:30-15:00, a w piątki od 7:30 do 14:30. Warto jednak pamiętać, że urząd jest zamknięty w każdy ostatni roboczy piątek miesiąca.

Wyjątkowy harmonogram w przyszłym tygodniu

W przyszłym tygodniu, ze względu na szczególne okoliczności, filia będzie czynna wyłącznie w środę i czwartek, tj. 26 i 27 czerwca. To jednorazowa zmiana, która nie wpłynie na stały harmonogram pracy urzędu.

Lokalizacja i dostępność usług

Filia znajduje się w siedzibie Urzędu Gminy Włoszakowice przy ul. Kurpińskiego 29. Wejście do filii znajduje się od strony bocznej na parterze budynku. Warto zaznaczyć, że filia zajmuje się wyłącznie sprawami związanymi z rejestracją pojazdów. Inne sprawy, takie jak wydawanie praw jazdy, są nadal obsługiwane w głównej siedzibie Wydziału Komunikacji w Lesznie.

Rezerwacja wizyt

Aby zarezerwować wizytę w filii, mieszkańcy mogą skorzystać z systemu rezerwacji online. Alternatywnie, możliwe jest umówienie wizyty telefonicznie w każdy czwartek w godzinach 7:30-9:00 pod numerem telefonu 65 525 29 73. Rezerwacja terminu pozwala uniknąć kolejek i zapewnia sprawniejszą obsługę.

Powrót do pięciodniowego tygodnia pracy

Decyzja o powrocie do pięciodniowego tygodnia pracy została podjęta w związku ze wzrostem liczby rejestracji pojazdów. Wcześniej, ze względu na mniejsze zainteresowanie, filia była otwarta tylko cztery dni w tygodniu, od wtorku do piątku. Teraz, z powrotem do pełnego harmonogramu, mieszkańcy mają większą elastyczność w planowaniu wizyt w urzędzie.

Filia Wydziału Komunikacji w Włoszakowicach stara się jak najlepiej odpowiadać na potrzeby mieszkańców, dostosowując godziny pracy do wzrastającego zapotrzebowania. Mamy nadzieję, że powrót do pełnego harmonogramu ułatwi załatwianie spraw urzędowych wszystkim zainteresowanym.


Wg inf z: Starostwo Powiatowe w Lesznie