Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Leszno

Policjanci w minionych dniach spotykają się z dziećmi z regionu leszczyńskiego w ramach akcji „Bezpieczne ferie 2019”. Podczas tych spotkań najmłodsi przypominają sobie podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku, w trakcie wyjazdów oraz w czasie pobytu w domu.

Już za kilka dni w naszym województwie rozpoczną się ferie, wyczekiwany przez dzieci czas wypoczynku i zabaw. Aby ten czas był bezpieczny, także dla najmłodszych minione dni obfitują w spotkania policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie z dziećmi z naszego regionu. Odbywają się one w ramach akcji profilaktycznej „Bezpieczne ferie 2019”.

Podczas spotkań funkcjonariusze przekazują przedszkolakom, dzieciom i młodzieży szkolnej podstawowe zasady bezpieczeństwa. Policjanci apelują do najmłodszych o rozwagę, bezpieczne zabawy na lodzie i śniegu. Wspólnie przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa w domu, na drodze i w podróży.

Podczas spotkań odbywających się w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie dzieci mają możliwość odwiedzenie stanowiska pracy oficera dyżurnego oraz usłyszenia ciekawych szczegółów związanych z pracą policjantów poszczególnych pionów.

 

Monika Żymełka


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.