Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Leszno

       ‼️‼️Szanowni widzowie,‼️‼️

informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną oraz koniecznością zmniejszenia liczby osób na widowni do 50% pojemności nominalnej, Organizator koncertu Sławka Uniatowskiego w Lesznie, zaplanowanego na 18 września 2020, zdecydował o jego podziale na dwa wydarzenia, które odbędą się w niezmienionej dacie (18 września 2020) o godz. 17:30 i 20:00.
W związku z koniecznością reorganizacji widowni konieczna jest wymiana biletów na nowe.
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Widzów, którzy kupili bilety w kasie MOK prosimy o przesłanie informacji o wybranym nowym terminie wydarzenia w wiadomości e-mail na adres: ???? Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o kontakt telefoniczny z organizatorem pod numerem telefonu ☎️578 547 667 w celu wybrani dogodnej dla siebie godziny.
Widzowie, którzy zakupili bilety za pomocą portali biletowych, takich jak eBilet, Kupbilecik, Biletyna, otrzymają indywidualne informacje dotyczące wymiany biletów w formie wiadomości e-mail. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z danym portalem biletowym.


Zapraszamy na koncert 18 września 2020 roku do Sali MOK, ul. B. Chrobrego 3a w Lesznie o godz. 17:30 i 20:00.