Teresa Werner rozgrzała publiczność w Lesznie bilety wyprzedane!

Koncert Teresy Werner w Lesznie przyciągnął tłumy fanów, którzy nie mogli doczekać się spotkania z królową śląskich szlagierów. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie rozeszły się jak świeże bułeczki, a atmosfera w Miejskim Ośrodku Kultury była naprawdę niezapomniana!
- Leszno w rytmach śląskiej muzyki
- Muzyczne emocje i nowe utwory
Leszno w rytmach śląskiej muzyki
1 marca 2025 roku Miejski Ośrodek Kultury w Lesznie zamienił się w prawdziwą stolicę śląskiej muzyki. Teresa Werner, znana jako królowa szlagierów, wystąpiła przed pełną salą, która z niecierpliwością czekała na jej występ. Wydarzenie przyciągnęło nie tylko lokalnych miłośników jej twórczości, ale także fanów z odległych zakątków Polski, którzy pokonali setki kilometrów, aby usłyszeć jej niezapomniane przeboje.
Muzyczne emocje i nowe utwory
Podczas dwugodzinnego koncertu Teresa Werner zachwyciła publiczność zarówno swoimi klasycznymi hitami, jak Mój Dom Rodzinny” czy Kocham swoje morze”, jak i nowymi kompozycjami, które znajdą się na jej nadchodzącej płycie. Artystka wystąpiła z towarzyszeniem dwóch utalentowanych muzyków, którzy dodali jeszcze więcej energii do tego wyjątkowego wieczoru. Publiczność nie tylko słuchała, ale również aktywnie uczestniczyła w koncercie, wspólnie śpiewając najpopularniejsze utwory.
Na zakończenie wydarzenia widownia nagrodziła artystkę długimi owacjami na stojąco. Najwierniejsi fani mieli okazję spotkać się z Teresą Werner osobiście i uwiecznić ten moment na pamiątkowych zdjęciach. Piosenkarka obiecała powrócić do Leszna w przyszłym roku, co z pewnością wywoła radość wśród jej wielbicieli.
Na podstawie: MOK Leszno
Ostatnie Artykuły

Studnia bez pozwolenia nie zawsze jest legalna. Wody Polskie wyjaśniają limity

Od petanque po SUP. Sześć pomysłów na letni weekend w Lesznie

Po latach piaszczystych traktów dwie ulice na Zatorzu zyskały nowe nawierzchnie

Rak piersi nie boli na początku. Teraz można zbadać się za darmo

Forum Ekonomiczne w Karpaczu wraca z pierwszymi ogłoszonymi gośćmi. To ostatnie dni tańszych zapisów

Nowa trasa w Gronowie już działa. 735 metrów dla pieszych i rowerzystów

Trzy szkoły w gminie Osieczna otrzymały sprzęt do laboratoriów AI

Centrum Leszna z ograniczeniami. Krótka zamknięta na czas przebudowy

Leszczyńskie atrakcje w jednej talii. Nowa broszura już dostępna

Pływalnia odkryta w Lesznie będzie nieczynna. Trwają prace

Mokra 4. kolejka Leszczyńskiej Ligi Orlikowej przyniosła remis 5:5

Rabaty zamiast trawników. Na Alejach Jana Pawła II będą utrudnienia

Niedzielne poranki z jogą na stadionie. Zajęcia są bezpłatne

Sportowe wakacje w Lesznie. Zajęcia dla dzieci i młodzieży
Przydatne dane teleadresowe
- Środowiskowy Dom Samopomocy w Lesznie - kontakt, oferta i zasady przyjęcia
- Muzeum Okręgowe w Lesznie - kontakt, adresy i rezerwacja zwiedzania
- Regionalne Centrum Gospodarki Odpadami reSort Leszno - kontakt, godziny, cennik i usługi
- III Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów w Lesznie - kontakt, właściwość i informacje o sprawach
- Biblioteka Gronowo w Lesznie - kontakt i godziny otwarcia
- Urząd Stanu Cywilnego w Lesznie - kontakt, godziny, rejestracja urodzenia, ślub, dokumenty
